Smlouvy

Jakékoliv údaje a parametry

Nedělejte kompromisy a vložte ke smlouvám vše potřebné. Přidejte libovolné množství scanů a pojištěných osob. Nastavte libovolné parametry pro každý produkt a evidujte jakékoliv připojistěni nebo pojistné částky.

Přehledná tabulka smluv se všemi dostupnými parametry bude vaším nejčastějším pracovním místem. Z tabulky se dozvíte vše potřebné, data lze filtrovat a řadit podle jakéhokoliv parametru.

Rychlé hledání

Jakoukoliv smlovu, dodatek nebo klienta najdete ve Finextu během dvou vteřin. Zadejte například číslo smlouvy, rodné číslo, IČO, PSČ, jméno poradce nebo klienta.

Portál pro hledaný výraz zobrazí shody napříč celým systémem. Okamžitě ke smlouvě uvidíte všechny další vazby na přijaté provize, vyplacené provize, intervence, reklamace a další.

Hromadný import smluv a scanů

Pracujte se smlouvami hromadně. Snadno převedete vybrané smlouvy i s klienty na jiného obchodníka, nebo změníte jejich stav. Možné stavy smlouvy jsou nastavitelné podle vašich firemních procesů.

Portál vás notifikací upozorní na skupiny smluv, které jsou například nově vložené (bez kontroly), nebo je u nich intervence, reklamace nebo podezření na podvodný obchod.

Datová komunikace s pojišťovnami

Napojíme pro vás datovou komunikaci, kterou nabízí některé pojišťovny. Do portálu stačí zadat číslo smlouvy a zbytek dat se automaticky přenese od pojišťovny.

Z tabulky smluv se obchodník jedním kliknutím dostane do intranetu pojišťovny, kde se zobrazí aktuální informace k dané smlouvě. Uvidí platby klienta, připojištění, pojistné události a další.

Evidujte Nesjednané smlouvy

Nezapomínejte na nesjednané smlouvy. Poradce je se souhlasem klienta vyfotí a nahraje do portálu. Finext bude u smluv hlídat konce a vyročí, tedy vytvářet obchodní příležitosti.

TIP: Zaveďte tento proces ve vaší firmě jako povinný, každý klient přeci má nějakou smlouvu, kterou mu nesjednal váš obchodník.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace