Klienti

Termíny vždy na očích

Důležité termíny jsou vždy vyhodnoceny jako Obchodní příležitosti a nelze je přehlédnout. Finext včas upozorní poradce na blížící se narozeniny, svátky, konce smluv, výročí smluv, konec fixace a další.

Plnění termínů, obchodních příležitostí a plánování lze snadno kontrolovat ve statistikách modulu Aktivity. Vedení firmy a manažeři skupin dostanou jednoduchý nástroj na okamžitou kontrolu aktivit svých lidí.

Vytvářejte seznamy kontaktů

Kontakty jsou základem vaší práce. Umožněte obchodníkům vytvářet seznamy potenciálních klientů. Následně mohou poradci plánovat přímo v portále telefonáty a schůzky s potenciálními klienty.

Evidujte také zdroje a konkrétního doporučitele vašich kontaktů / klientů. Statistiky Finextu vám ve výsledné produkci zobrazí graf rozložení mezi zdroje. Snadno se dozvíte jaký podíl produkce pochází z doporučení, kamarádů nebo třeba z poradcovy rodiny.

Historie schůzek, telefonátů a úkolů

Na kartě každého klienta je okamžitý přehled o všech telefonátech a schůzkách, které s ním v minulosti proběhly. K dispozici jsou také informace o výsledku schůzek a jeho osobních a rodinných smlouvách.

Rychlou kontrolou uvidíte, jestli se Aktivity plní včas nebo po termínu a jaký byl jejich výsledek. Historie obsahuje také poznámky, scany dokumentů a úkoly. Převeďte klienta na jiného obchdníka a ten získá přehled o kompletní historii.

Evidujte nesjednané smlouvy

Nezapomeňte na smlouvy, které vaši obchodníci nesjednali. Tyto obchody může poradce vložit na kartu klienta a připojit k nim také scan. Finext bude automaticky hlídat výročí nebo konce těchto smluv. Poradci včas vznikne Obchodní příležitost.

Rozlišujte Osobní a Rodinné smlouvy. Poradci si mohou vytvořit jakékoliv rodiny (skupiny) a klienty do nich libovolně přiřadit. Pokud plánují setkání s klientem, na jeho kartě uvidí ihned smlouvy členů jeho rodiny (skupiny).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace