Časté dotazy

Minimální cena měsíčního nájmu je 5 000 Kč + DPH, tedy 6 050 Kč pro celou firmu. Za tuto cenu získáte plnohodnotný systém, který umí evidovat poradce a smlouvy.  Sytém hromadně importuje provize, automaticky je rozpočítává, hromadně vyplácí a mnohem více.

Cenu ovlivňují dva faktory: počet vybraných funkcí a počet aktivních poradců. Počty smluv nebo objemy vašich provizí nevstupují do výpočtu ceny. Systém lze poskládat z desítek modulových funkcí. Každá funkce má předem stanovenou měsíční cenu. Součet cen modulů je vynásoben koeficientem podle počtu vašich poradců.

Příklad: Firma s 50ti poradci, která využívá přibližně polovinu všech dostupných funkcí, platí měsíčně 14 000 Kč. Firma se 100 poradci která využije přibližně 75% funkcí, zaplatí 33 000 Kč. V ceně nájmu je provoz na našem serveru, 10GB prostoru pro scany, přebarvení, pravidelné aktualizace a zálohy.

Systém je připravený, můžeme ho nasadit do 5 pracovních dní po podpisu licenční smlouvy. Stačí si vybrat konfiguraci modulů, které bude vaše firma potřebovat a ujasnit si pravidla obchodního modelu pro rozpad provizí. Funkcí je velké množství, a proto vám s výběrem poradíme. Volbu modulů a jejich nastavení lze kdykoliv změnit.

Instalace a prvotní nastavení systému je zpoplatněno jednorázovým poplatkem 12.100,- Kč včetně DPH. Cena obsahuje také kompletní přebarvení podle vaší firemní identity.

Ano. Skoro každé firmě jsme data přenášeli. Je nezbytné dostat data do tabulek, poté máme vyhráno. Přenos dat není zahrnutý v ceně za instalaci systému, neznáme váš současný systém a nevíme, kolik času příprava dat zabare. Data si můžete připravit sami zdarma, podle našich instrukcí. My je pouze naimportujeme.

Data chráníme a zabezpečujeme maximálními možnostmi. Jsou umístěna v nejmodernějším datacentru v Brně - Master Internet, nenajdete pro ně bezpěčnější místo. Každou hodinu probíhá záloha dat. Jednou denně zálohu zdvojujeme a posíláme ji do geograficky oddělené serverovny v Praze - Casablanca IntVšechny servery mají Anti-DDOS ochranu.

Ano. Kromě standardní zdvojené zálohy vám můžeme jednou denně posílat zálohu všech vašich dat na váš server. Vycházíme tak vstříc častému požadavku našich klientů, kteří chtějí dosáhnout co největšího zabezpečení jejich dat.

Ano.

Modul Dokumenty vám umožní vytvářet přehlednou databázi veškerých podkladů a souborů, které obchodníci potřebují pro svoji práci. Hledejte soubory podle libovolného výrazu. Portál vám ihned zobrazí shody hledání podle produku, názvu nebo popisu dokumentu. Vytvořte přístup do portálu také partnerským společnostem, které mohou dokumenty aktualizovat za vás.

Ke každé smlouvě lze připojit neomezený počet scanů v libovolném formátu. Soubory lze vkládat ručně, hromadným importem nebo datovou komunikací s pojišťovnami.

Finext je firemní portál pro střední a velké firmy. Bude posouvat vaše podnikání ve finanční branži neustále kupředu. Velké množství modulů a funkcí umožní každé firmě poskládat si vlastní variantu systému.

Našimi klienty jsou firmy, které znáte. Broker pooly, MLM společnosti, pojišťovací makléři a investiční nebo hypoteční zprostředkovatelé.

Do Finextu přidáváme naše vlastní nápady a novinky, které usnadňují práci poradcům a vašemu Back office. Váš portál se tedy bude neustále posouvat kupředu.

Chcete vědět více? Jsme tu pro vás

kontakt

+420 734 380 455

zdenek@finext.cz

Fakturační údaje

KOUTNÝ SOFTWARE s.r.o.

Vodňanská 1414, 190 00 Praha 9

IČ: 02550831

DIČ: CZ02550831

Kde nás najdete?

Trojská 28, 180 00 Praha 8

Zobrazit na mapě
kontakt
*
*
*

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace